,

לקראת המשחק: הפועל חיפה נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני "איתוראן" קריית שמונה תתארח הערב (שבת , 17:30) באצטדיון סמי עופר אצל הפועל חיפה למשחק סופר חשוב בו תנסה הקבוצה להתרחק מהקו האדום אליו צמודה במשך זמן לא מבוטל, ותקווה להתקדם במעלה הטבלה. מנגד, הפועל חיפה שנמצאת לא רעה בכלל בה השיגה 2 ניצחונות מ-3 משחקי הליגה האחרונים שלה, תגיע להתמודדות כשהיא תנסה לשוב למסלול הניצחונות לאחר שהפסידה במשחק אחרון 1-0 למכבי נתניה.
המשחק יועבר בשידור ישיר החל מהשעה 17:20 בערוץ ספורט 3 אפיק 53 בשלט.

כאמור ערב פתיחת מחזור, כאשר שתי הקבוצות נמצאות מעל הקו האדום הפועל חיפה ניצבת במקום במקום השמיני בטבלה עם 20 נקודות במאזנה ואילו האריות הכחולים במקום ה-12 עם 16 נקודות במאזנה. שתי הקבוצות מודעות היטב לחשיבות המשחק ולמשמעויות שלו.

בצד הכחול , חניכיו של ניר ברקוביץ באים למשחק מאוכזבים מאוד מהתיקו במשחק האחרון מול הפועל חדרה, מאמן הקבוצה ניר ברקוביץ אמר לקראת המשחק: "אנו יודעים את חשיבותו של המשחק הזה, ניצחון יעזור לשני הקבוצות כאן לעלות גבוה בטבלה והפסד יוריד את הקבוצות קרוב מאוד לקו אדום ולסכנה הממשית".
מבחינה מקצועית לרשותו של מאמן הקבוצה יעמוד סגל מלא לחלוטין לראשונה מזה זמן רב.

מנגד, חניכיו של רוני לוי לא יצאו מעודדים מהמשחק האחרון, משחק שבו הם לא ניראו טוב ובעיקר יצאו מודאגים מהפציעה מכמה פציעות של שחקניהם. מאמן הקבוצה רוני לוי אמר: "נגיע בכל הכוח למשחק, אסור לנו לחלק מתנות ואם נהיה חכמים נשיג את הניצחון".
מבחינה מקצועית, לצוות המקצועי של האדומים מהכרמל ישנו כאב ראש לא קטן באשר להרכב ולסגל לאור כמה חיסורים משמעותיים כגון, חאתם עבד אלחמיד , תומר יוספי ודור מלול ייעדרו בוודאות עקב פציעות. אם אם לא די בכך, החלוץ אלון תורג'מן נמצא בספק למשחק, והחלטה לגבי שיתופו תתקבל בסמוך לשריקת הפתיחה.

 

כתב: דניאל בוחניק