,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל חיפה

לאחר ניצחון נגד מ.ס אשדוד(2-0) במחזור הפתיחה, עירוני קריית שמונה תארח הערב ( 18:00 , שידור ישיר בספורט stars ערוץ 555 בהוט ובערוץ 59 yes) את הפועל חיפה למשחק במסגרת המחזור השני של העונה.

בצד הכחול, במועדון יצאו מעודדים מאוד מהמחזור הקודם לאחר הניצחון של 2-0 על מ.ס אשדוד ומקווים להמשיך במומנטום ולצאת עם ניצחון שני והפעם בבית.
לאחר תקופת היעדרות ארוכה, מוחמד שכר שב מפציעה וצפוי להיכלל בסגל הקבוצה לראשונה העונה. רפואה לא צפוי לבצע שינויים משמעותיים מהסגל שניצח באשדוד. בתחילת השבוע ערכה הקבוצה משחק אימון נגד מכבי חיפה בכפר גלים במטרה לא לעצור את הרוח הספורטיבית בקבוצה, בהמשך השבוע נערך לקבוצה גם יום גיבוש בקאייקי רפטינג נהר הירדן ולאחר מכן ערכה הקבוצה ארוחת צהריים קבוצתית במטרה כאמור לגבש את הסגל ולשמר את הרוח החיובית לאחר ניצחון על אשדוד.

מאמן עירוני איתוראן קריית שמונה, קובי רפואה, אמר לקראת המשחק מול הפועל חיפה: "אנחנו עובדים קשה כדי להגיע ברמת מוכנות מקסימלית למשחק מול הפועל חיפה. חשוב להבין שהניצחון מול אשדוד בפתיחת העונה היה חשוב אבל כדי ליצר מומנטום צריך להמשיך לעבוד ולדבר במגרש.
אנחנו משחקים בבית שלנו ונעשה הכל כדי להגיע מחויבים על מנת להשאיר כאן את הנקודות."

בצד האדום, בחיפה מודאגים מהיעדרו של החלוץ הניגרי וויליאם אגאדה אשר בספק למשחק הערב, מי שצפוי להחליפו הוא רז שטיין, המאמן חיים סילבס צפוי להמשיך עם חמישה שחקני הגנה.
חיים סילבס ביקש משחקניו: ״תוכיחו לי שאתם ראויים למקום שלכם ושאני לא אצטרך להביא לכם מחליפים, תהיו הרבה יותר חדים ואגרסיביים בפעולות״.

כמנהגנו גם במחזור הזה קיבצנו עבורכם נתונים מעניינים ששווה לשים אליהם לב, רגע לפני שההתמודדות תצא לדרך:
*הנתון הראשון מתייחס לכל 36 המשחקים האחרונים בין הקבוצות אשר בכל המסגרות הניבו שערים, מאז ה 0:0 בגביע הטוטו בסוף יולי 2010.
*הנתון השני מתייחס לכך שבכל שלוש העונות הקודמות עירוני איתוראן קריית שמונה הפסידה במחזור השני: ב 2017 בבית למכבי תל אביב , ב 2018 בחוץ להפועל רעננה , וב 2019 בבית להפועל כפר סבא.
הנתון השלישי מתייחס להפועל חיפה אשר לא כבשה שער במחזור הפתיחה, למקרה וחיפה לא תכבוש הערב היא תפתח עונה עם שני מחזורים ללא שער לראשונה מאז 2012/2013.

 

כתב: נועם בן אבו