,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל חדרה

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל חדרה

49 ימים חלפו מאז ערכה הקבוצה את משחקה האחרון במסגרת הליגה ובמסגרת רשמית כלל בעקבות עצירת המשחקים על ידי המדינה כשהחלה התפרצות שנייה של מגפת 'הקורונה בארץ. כעת, לאחר המתנה ארוכה ישובו הערב, האריות הכחולים כמו יתר קבוצות הליגה אל מעגל המשחקים כשייארחו (18:15 , שידור ישיר בספורט 5 לייב ערוץ 58 בשלט) את הפועל חדרה במסגרת המחזור הרביעי של ליגת "הבורסה לניירות ערך".

למי מכם שהספיק לשכוח או אינו זוכר את מצב הקבוצה בטבלת הליגה, אנו כאן בדיוק בשביל זה על מנת לעשות לכם סדר קטן רגע לפני שריקת הפתיחה לשובה של העונה. חניכיו של קובי רפואה נמצאים כעת, במקום החמישי בטבלה עם מאזן של 4 נקודות מתוך 6 נקודות אפשריות עם מאזן שערים של 1:3, ומשחק חסר (נגד בית"ר ירושלים). מנגד, היריבה מחדרה נמצאת במקום ה-12 בטבלה עם משחק אחד בלבד בו הפסידה בתוצאה 2-1 למכבי חיפה. ראוי לציין כי ישנן לא מעט קבוצות שלא הספיקו לקיים שלושה משחקים מלאים מתוך שלושת המחזורים ששוחקו ולכן ישנם משחקים חסרים למספר קבוצות. כמו כן, במידה וקריית שמונה תצליח לגבור הערב על חבורתו של שרון מימר הייתה לקבוצה שהשיגה את מירב הנקודות מתוך תשע נקודות אפשריות. גם אם מדובר בעניין זמני בלבד זה משהו שזמן רב לא התרחש בקבוצה הצפונית.

בצד הכחול, במועדון היו שבעי רצון מתקופת ההכנה ומצמד משחקי אימון אותם ערכה הקבוצה, כשבמיוחד קיימת שביעות רצון מהחלק ההתקפי לאור צירוף של סאקו טורה לקבוצה. בתוך כך, ביום חמישי לאחר אימון הערב זכו השחקנים, הצוות המקצועי ואנשי ההנהלה לערב BBQ מפנק על כר הדשא באיצטדיון דבר אשר תורם רבות לפן החברתי בקבוצה. מבחינה מקצועית, לרשותו של מאמן הקבוצה קובי רפואה צפוי כאב ראש חיובי באשר למשחק הערב כשלרשותו יעמוד סגל מלא לחלוטין.

בצד של הפועל חדרה, היו חששות רבות לקראת חזרת הליגה ולמשחק הקרוב בפרט, שכן קבוצתם הפסיקה את פעילותה כשבועיים לפני יתר קבוצות הליגה והיה חשש שמנע הכושר הגופני ייפגע בהם יתר על המידה. אך, לאחר תקופת ההכנה ובייחוד לאחר משחק האימון האחרון בו גברה 2-5 על הפועל חיפה במועדון מרוצים מאוד ממצבה של קבוצתם. יחד עם זאת, לאור התקופה הקשה הנהלת המועדון לא הצליחה למצוא בית מלון מתאים עבור הקבוצה והיא תאלץ להגיע ישירות אל האיצטדיון דבר אשר ממנו חוששים בצוות המקצועי. מבחינה מקצועית, לרשותו של מאמן הקבוצה שרון מימר יעמוד סגל מלא וגם לו צפוי כאב ראש חיובי. כמו כן, שחקנה המושאל של קריית שמונה הקשר עומר לקאו צפוי לפתוח בהרכב של היריבה. בנוסף, הבלם טל כחילה שחתם אמש בקבוצה לא עבר בבקרה התקציבית עדיין ואינו יכול ליטול חלק בהתמודדות הערב.

 

כתב: דור ביטון