לקראת המשחק: הפועל חדרה נגד עירוני קריית שמונה

לקראת המשחק: הפועל חדרה נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תתארח אחה"צ (17:00, שידור ישיר בספורט 5 לייב) אצל הפועל חדרה באצטדיון בנתניה. כאמור, חניכיו של מסאי דגו מגיעים להתמודדות בתקופה רעה מאוד ישירות מהמקום האחרון בליגת "הבורסה לניירות ערך" כשבאמתחתם ארבעה הפסדים בארבעה משחקים. מנגד, היריבה הפועל חדרה מגיעה שוב כהפתעת העונה עד כה שהיא ניצבת במקום החמישי עם שבע נקודות מ-12 אפשריות. האריות הכחולים יקוו לצאת לדרך חדשה כבר הערב ולצבור נקודות ראשונות לעונה שיתחילו לחלץ את הקבוצה מהמקום בו נמצאת.

מספר נקודות ששווה לשים לב אליהן לקראת המפגש בין השתיים הן: תחילה הפרט המדאיג ביותר מעיד על כך שזו פתיחת העונה הגרועה בתולדות המועדון, כשהפעם הקודמת בה רשם המועדון חמישה הפסדים רצופים היה בעונת הירידה לליגת הלאומית לפני כ-11 שנים (עונת 2008/09). בתוך כך, נתון מדאיג נוסף מעיד על כך שהפעם האחרונה בה חדרה הגיעה למשחק ביתי מול קריית שמונה לאחר צמד ניצחונות רצופים היא גברה על יריבתה והשיגה ניצחון שלישי. לעומת זאת, הנתון המעודד ביותר מצביע כל כך שבארבעת המפגשים בשנתיים האחרונות והיחידים בהיסטוריה בין שני המועדונים, קריית שמונה גברה על חדרה שלוש פעמים בעוד הפסידה פעם אחת בלבד (במשחק בין השתיים העונה במסגרת גביע הטוטו היו אלה האריות הכחולים שניצחו את ההתמודדות).

בצד הכחול, הקבוצה תקיים אחה"צ את האימון המסכם בעיר ומיד לאחריו תצא אל בית המלון לאונרדו בנתניה שם תשהה הקבוצה עד למשחק. מבחינה מקצועית, לזכותו של הצוות המקצועי יעמוד סגל מלא כשקיימת התלבטות רבה לגבי ההרכב הראשון לאור רצף התוצאות האחרונות. כמו כן, שלשום בערב ערכו שחקני הקבוצה ארוחת גיבוש בתקווה כי הדבר יוביל לחיבור טוב יותר גם על המגרש.

בצד החדרתי, הקבוצה של אורי גוטמן מגיעה לאחר שני ניצחונות רצופים ותקווה לקלקל לקריית שמונה את היציאה לדרך חדשה ואף מבחינתה להמשיך לטפס בטבלת הליגה. מבחינה מקצועית, המגן דיא לבאבידי ישוב לראשונה העונה לסגל הקבוצה לאחר שהחלים מפציעתו. בנוסף, החלוץ שגיא דרור צפוי לפתוח על חשבונו של סלים עמאש פרט לכך, ימשיך המאמן עם ה-11 איתם פתח בשבועות האחרונים.

 

כתב: דור ביטון