,

לקראת המשחק: הפועל חדרה נגד עירוני קריית שמונה

לקראת המשחק: הפועל חדרה נגד עירוני קריית שמונה

לאחר שספגה את הפסדה השישי לעונה ישר עם החזרה מהפגרה תצא הערב (חמישי, 19:00 שידור ישיר בספורט 5 לייב ערוץ 58 בשלט) עירוני 'איתוראן' קריית שמונה, למשחק חוץ חשוב מאוד מבחינתה כשתתארח באצטדיון בנתניה אצל הפועל חדרה במסגרת המחזור ה-17 בליגת "הבורסה לניירות ערך".

כאמור, חניכיו של קובי רפואה ינסו לחזור מהתמודדות עם נקודות יקרות מאוד עבורם כשהם נמצאים על צומת דרכים. מצד אחד הקבוצה ניצבת בעמדת מצויינת לקרבות על הכניסה אל הפלייאוף העליון ומאידך, הפסד ליריבה שנמצאת מתחת לקו האדום ייצמק את הפער עד כדי ל-4 נקודות בלבד כשבקופה נותרו לא מעט נקודות לתום העונה הסדירה.
בתוך כך, הפועל חדרה תגיע אף היא לאחר הפסד כואב לפני כשלושה ימים להפועל ב"ש ובמועדון מהשרון יודעים כי הם חייבים לצבור נקודות וינסו לקלקל לאריות הכחולים את התוכניות ולקרב אליהם קבוצות נוספות בקרב כנגד הירידה.

בצד הכחול, בקבוצה היו מספר ימים מתוחים לאחר שהתבשרו כי במשחק ההפסד לבית"ר ירושלים שיחקו מספר שחקני היריבה כשהם מאומתים לקורונה דבר ששלח את אנשי ושחקני קריית שמונה לסבב בדיקות שלשמחתם כולן יצאו שליליות ואפשרו לצוות המקצועי להישאר עם סגל מלא. בתוך כך, במועדון עבדו בימים האחרונים עם החלק הקדמי על מנת לנסות לעורר אותו ולהחזיר לו את החדות שאייפנה אותו בתחילת העונה. כמו כן, אנשי המועדון עובדים לא מעט על הפן המנטלי העונה וכך גם היה השבוע וזאת לאור חוסר היציבות שמאפיינת את הקבוצה. מבחינה מקצועית, לרשות קובי רפואה שישוב מחר אל הקווים לאחר שריצה את עונש ההרחקה יעמוד סגל מלא לחלוטין.

בצד האדום של הפועל חדרה, הביעו בימים האחרונים לאחר ההפסד להפועל ב"ש דאגה רבה ממצבה של הקבוצה שצברה 14 נקודות בלבד מתוך 48 אפשריות, כשבמועדון הבהירו לצוות המקצועי ולשחקנים כי עליהם להתחיל לצבור נקודות בקצב גבוה על מנת שלא ייקלעו למצב בלתי הפיך מצידם וכי הם מעוניינים להתחיל בדרך הזו כבר במשחק הקרוב מול קריית שמונה.
כמו כן, בחדרה הבהירו כי מצידם זהו לא רק גמר גביע עבורם אלא גם עבור מאמנם שכן במקרה שלא יינצח הערב הוא עשוי לסיים את תפקידו דבר שעשוי לדרבן רבות את שחקניו. מבחינה מקצועית, מימר ייאלץ להסתדר ללא הבלם הבכיר שלו ג'ונתן סיסה שירצה עונש השעייה בגין כרטיסים צהובים ואת מקומו יתפוס בהופעת בכורה עידו לוי שהגיע בחלון העברות מהפועל חיפה. בנוסף, לצוות המקצועי בחדרה ישנן שתי התלבטויות נוספות והם האם לפתוח עם שובל גוזלן וגלעד אברמוב שפתחו גם במשחק האחרון או שמא להעניק את הקרדיט ב-11 למרשל אודה ומקסים פלקושצ'נקו בהתאמה כשההחלטה צפויה ליפול רק בסמוך להתמודדות.

 

כתב: דור ביטון