,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל חדרה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תשוב הערב (ראשון, 19:00) אל הכר דשא לאחר החזרה מפגרת הנבחרות כשתארח בביתה את הפועל חדרה במסגרת המחזור ה-6 של ליגת "הבורסה לניירות ערך". המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ ספורט 5 לייב , אפיק 58 בשלט.

כאמור, חניכיו של עמיר נוסבאום יקוו להמשיך בצבירת הנקודות שלהם משני המחזורים האחרונים בהם צברה הקבוצה 4 נקודות מתוך 6 אפשריות ואף לרשום ניצחון בית שני ברציפות. מנגד, חבורתו של מנחם קורצקי תנסה לשמור מצידה על מאזן נקי מהפסדים ואף לחבר ניצחון שלישי ברציפות לאחר שרשמה צמד ניצחונות בשני המחזורים האחרונים ולא בכדי היא תגיע למפגש ממרומי הטבלה כשהיא ניצבת במקום השלישי עם 9 נקודות מתוך 15 אפשריות.

בנושא אחר, המועדון הודיע בסוף השבוע שעבר על שיתוף פעולה עם עיריית קריית שמונה ומגן דוד אדום במהלכו יבוצעו בדיקות קורונה מהירות מחוץ לאיצטדיון וכל ילד עד גיל 12 שיימצא שלילי בבדיקה יזכה לקבל כרטיס כניסה מתנה למשחק.

בצד הכחול, היו מרוצים מאוד מצבירת הנקודות במחזורים האחרונים אך, הבהירו כי זו לא היכולת אשר הם רוצים לראות כשלכל אורך הפגרה עבדו בצוות המקצועי עם השחקנים רבות על לא מעט אלמנטים. מבחינה מקצועית, לראשונה העונה יעמוד לרשות הצוות המקצועי סגל מלא כמעט לחלוטין כשהיחיד שייעדר הוא הקשר סמואל בראון שטרם החלים מהפציעה הטורדנית בברכו. כמו כן, לראשונה העונה יהנה נוסבאום מחלק קדמי מלא ללא חיסורים. בתוך כך, החלוץ הצעיר רון פרץ נפצע במהלך הפגרה באימון הקבוצה והוא ייעדר מהמשחק הערב.

בצד של הפועל חדרה, לאחר פתיחת העונה המרשימה תנסה להמשיך במומנטום ולמנוע מיריבתה להיות הקבוצה הראשונה העונה שמנחילה לה הפסד בכורה בליגה. אך, בקבוצה מהשרון יצטרכן להסתדר עם לא מעט חיסורים של מספר שחקני מפתח. מבחינה מקצועית, לחדרה יש לא מעט פציעות וחיסורים כשהבולט בהם הוא של הקשר הברזילאי גוסטבו מרמנטיני סובל מקרע בתאומים. בנוסף הבלם עומר דנינו סובל ממתיחה במפשעה וייעדר אף הוא. אם לא די בכך, הקשר עומר פדידה טרם החלים מהפציעה ויימשיך להיעדר. כמו כן, החלוץ שובל גוזלן סובל מדלקת במפשעה והוא נמצא בספק על אף הניסיונות להכשירו. בנוסף, הבלם ג'ונתן סיסה סבל ממחלה השבוע ולא התאמן באופן סדיר אך, צפוי להיות כשיר.

 

כתב: דור ביטון