,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד הפועל חדרה

עירוני "איתוראן" קריית שמונה תארח הערב (שבת , 17:30) באצטדיון העירוני את הפועל חדרה למשחק סופר חשוב בו תנסה לחבר לראשונה העונה רצף ניצחונות. מנגד, הפועל חדרה שנמצאת בתקופה לא טובה בלשון המעטה מבחינתה תגיע להתמודדות כשהיא תנסה לנצח לראשונה מזה 9 משחקים בכל המסגרות. הבשורה המשמחת עבור אוהדי הקבוצה היא שהנהלת המועדון הותירה כניסה חופשית למשחק הערב.
המשחק יועבר בשידור ישיר החל מהשעה 17:20 בערוץ 5 STARS אפיק 555 בשלט.

כאמור ערב פתיחת מחזור, כאשר שתי הקבוצות נמצאות בתחום הסכנה של הקו האדום הפועל חדרה ניצבת במקום במקום השביעי בטבלה עם 20 נקודות במאזנה ואילו האריות הכחולים במקום ה-12 עם 15 נקודות במאזנה. שתי הקבוצות מודעות היטב לחשיבות המשחק ולמשמעויות שלו.

בצד הכחול , חניכיו של ניר ברקוביץ באים למשחק מעודדים מאוד לאחר ניצחון חשוב ביותר או כמו שהגדיר מאמן הקבוצה: "הניצחון החשוב ביותר בקריירה שלי". בקבוצה סיפרו כי לאורך כל השבוע החולף נרשמה אווירה מצוינת באימונים וכי הם בטוחים שהניצחון החשוב במחזור האחרון ייתן הרבה ביטחון לשחקנים להמשיך בדרך החדשה אותה החלו יחד מאז מינוי של ניר ברקוביץ' למאמן הקבוצה.
בתוך כך, על מנת לשמור על ההוואי הקבוצתי והאווירה המגובשת אירגן הצוות המקצועי בצוותא עם ראשי המועדון ארוחת בראנץ' מפנקת לשחקנים שחיכתה להם בסיום האימון המסכם אמש. כמו כן המועדון הודיע במהלך השבוע האחרון על כניסה חופשית למשחק הקרוב כשהשחקנים והצוות המקצועי בטוחים כי ככל שיהיה יותר אוהדים, תהיה יותר דחיפה לקבוצה להמשיך במומנטום בו החלו בצמד המשחקים האחרונים. מבחינה מקצועית לניר ברקוביץ יעמוד סגל מלא לחלוטין כאשר רועי קהת שנעדר בתקופה האחרונה בעקבות פציעה צפוי לחזור לסגל הקבוצה. יחד עם זאת , מי שלא יהיה חלק מסגל הקבוצה הוא הקשר ג'וזף אמבונג עימו הגיעו להסדר על שחרורו מהקבוצה.

מנגד, חניכיו של אסף נמני גם משוואים לניצחון בשביל לנשום מעט אוויר לפני שהקו האדום מגיע אליהם, כש-9 משחקים בכל המסגרות לא ניצחו. ביקורות בתוך המועדון על שיטת המשחק של המאמן, ביקורת מהאוהדים גורמים לאי שקט מוחלט סביב הקבוצה. עם פתיחת חלון ההעברות התחזקה חדרה ברכש בדמותו של רוסלן ברסקי ששותף בהפסד 3-0 להפועל חיפה. בחדרה מודעים לעובדה שהפסד יחזיר אותם למאבקי התחתית, מבחינה מקצועית לאסף נמני יעמוד סגל מלא לחלוטין, כאשר פיליפ איפולה שהחלים מפציעה יחזור להרכב, וסטיבן אלפרד שלא פתח בהרכב בשבוע שעבר צפוי לפתוח על חשבונו של מוחמד ח’טיב.

 

כתב: דור ביטון