,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל חדרה

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל חדרה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (18:30, שידור ישיר בספורט 5 לייב ערוץ 58 בשלט) את הפועל חדרה למשחק חשוב מאוד המהווה צומת דרכים עבור האריות הכחולים. שכן, ניצחון כחול והקבוצה תידבק חזק למרכז הטבלה ותיכנס עמוק למאבק על הפלייאוף העליון מאידך, הפסד והקבוצה תצטרך להיאבק חזק במאבקי התחתית. בתוך כך, חניכיו של קובי רפואה מגיעים להתמודדות לאחר תוצאת התיקו המכובדת מאוד באצטדיון 'טדי' במחזור האחרון מול בית"ר ירושלים. מנגד, היריבה הפועל חדרה מגיעה למשחק לאחר ניצחון 2:0 על הפועל חיפה שהציב אותה במקום החמישי בטבלה עם 22 נקודות, כחמש נקודות מעל קריית שמונה.

כמנהגנו גם הסופ"ש אספנו עבורכם מספר נקודות מעניינות ומפתיעות ששווה לשים אליהן לב:
הנקודה הראשונה מצביעה על כך שכל משחקי הקבוצה אשר התקיימו באצטדיון הביתי העונה (כולל גביע הטוטו) הוכרעו שישה ניצחונות מול שישה הפסדים.
בנוסף, הקבוצה רשמה 10 הפסדים עד כה (הכי הרבה בליגה), כמות זהה לזו שהייתה בסיום העונה הסדירה אשתקד.
הנקודה המעניינת והמפתיעה ביותר מספרת כי קובי רפואה טרם ניצח את קבוצותיו של שרון מימר (2 הפסדים ו2 תוצאות תיקו). בנוסף, נספר כי זה המאזן של רפואה גם מול הפועל חדרה, האם השבת הנתון הזה יישבר?
לסיום נתון מדאיג מצביע על כך שהפועל חדרה רשמה שבעה משחקים על רשת נקייה העונה ב-17 משחקים, לעומת שישה משחקים בכל העונה שעברה.

בצד הכחול, במועדון מודעים היטב לחשיבות המשחק ואותה העבירו במהלך השבוע החולף לשחקנים וישנה דריכות גדולה בקרב הקבוצה לקראת ההתמודדות הערב. מבחינה מקצועית, מי שיעמוד לרשותו של הצוות המקצועי לראשונה הוא שחקן הרכש החדש מאליק פוסטר לאחר שהצטרף רשמית עם פתיחת חלון ההעברות ביום שלישי האחרון. יחד עם זאת, מי שייעדר הוא גל שיש שחש לא בטוב השבוע והוחלט שלא יכלל בסגל על מנת לא לסכן את מצבו הבריאותי.

בצד החדרתי, הקבוצה יצאה הבוקר אל בית מלון באזור בו היא שוהה עד יציאתה אל המגרש. מבחינה מקצועית, מי שייחסר בוודאות לשרון מימר הוא הבלם המוביל של קבוצתו ג'ונתן סיסה שקרע את הגיד בשריר וככל הנראה גמר את העונה. כמו כן, הקשר האחורי ג'ורג' פוצ'יבה ייעדר אף הוא. מאידך, מי שנמצא בספק וייתכן מאוד כי ישחק ואף ייפתח לבסוף הוא המגן הימני יהב גורפינקל לאחר שהתאושש רק בימים האחרונים מפציעה ממנה סבל בתקופה האחרונה.

 

כתב: דור ביטון