,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל חדרה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (שלישי, 20:00 שידור ישיר בספורט 3 ערוץ 53 בשלט) את הפועל חדרה במסגרת המחזור השלישי בגביע הטוטו. כאמור, שתי הקבוצות נמצאות צמודות זו לזו בטבלה כשבמאזנן נקודה אחת בלבד מתוך 6 אפשריות. ראוי לציין כי שתי הקבוצות איבדו סיכוי מעשי להעפיל לשלב חצי הגמר במפעל וכל שנותר הוא מאבקי מיקום שכן ככל שהקבוצה תסיים במקום גבוה יותר כך תזכה למענק כספי גבוה יותר.

חניכיו של עמיר נוסבאום יקוו להשיג הערב את ניצחונם הראשון לעונה במשחק רשמי דבר שייקרב את הקבוצה אל המאבקים על המקום השני בבית ואף ייפתח פער מצמד המקומות האחרונים בבית א'.
בצד הכחול, בקבוצה אמנם התאכזבו מההפסד מול הפועל חיפה, אבל מודעים לעובדה כי הקבוצה עדיין משחקת בסגל חסר מאוד וכי הדברים אמורים להשתנות עד פתיחת הליגה עם שילובים של אובידיו ביק, סטפן מילושביץ' וזיו מורגן.
מבחינה מקצועית, מי שייחסרו הערב מסגל הקבוצה הם צמד שחקני הרכש החדשים שטרם סיימו את ימי בידוד על פי תקנות הקורונה. בנוסף, סמואל בראון וזיו מורגן לא החלימו מפציעותיהם וייעדרו אף הם.

מנגד, הפועל חדרה מקווה להשיג אף היא ניצחון ראשון לעונה דבר שייתן ביטחון לקראת הליגה. במועדון החדרתי יצאו שבעי רצון מהיכולת במשחק האחרון בו הפסידו לבני סכנין כשאמרו "אם היכולת הזו תימשך גם השערים יגיעו".
בתוך כך, בצוות המקצועי ייחלקו עומסים לאור העובדה שזה משחק שלישי בשבוע עבור קבוצתם וכתוצאה מכך צפויים מספר שינויים בהרכב הראשון שפתח במחזור האחרון. מאמן הקבוצה מנחם קורצקי מתכנן לא פחות מארבעה שינויים ב-11 והם: כניסתו של השוער השני עדי טבצ'ניק אל בין הקורות. שובו של בלם הרכש עומר דנינו אל הרכב. כמו כן, המגן הצעיר רון אונגר צפוי לקבל את מקומו על חשבון דיא לבאבידי. בנוסף, החלוץ שובל גוזלן צפוי לשוב אף הוא להרכב על חשבון מוחמד גדיר. יחד עם זאת, מי שצפוי ככל הניראה לקבל מנוחה הוא החלוץ גוסטבו מרמנטיני.

 

כתב: דור ביטון