,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד הפועל אום אל פאחם

היום אחר הצהריים תארח עירוני ׳איתוראן׳ שמונה את הפועל אום אל פאחם למחזור ה 28׳ של הליגה הלאומית באצטדיון נתניה בשעה 16:00.
החבורה של ברדה מוליכה את הטבלה אך באותו מספר נקודות ביחד עם בני יהודה מהמקום השני שעומדת על 54 נקודות , הפער מהמקום השלישי רק הלך וקטן עם הזמן ל 3 נקודות ולכן עירוני קריית שמונה חייבים לבוא חדים ונחושים לנצח ולנסות לברוח קצת לעירוני טבריה.
הליגה הלאומית כיאה לה ליגה מאוד צפופה ולא צפויה , כך שאין מקום לטעויות ולהפסדים מיותרים.
המארחת כזכור ניצחה בשבוע שעבר את הפועל רמת גן 1-0 משער דרמטי של מוחמד אבו רומי אשר ייעדר מהמשחק היום לטובת נבחרת ישראל הצעירה , ניצחה קריית שמונה את הפועל רמת גן לאחר רצף רע מאוד של שלושה משחקים ללא ניצחון אחד וכך נתנה קריית שמונה לעירוני טבריה לצמצם את הפער וכך עשתה.
החבורה של שי ברדה חייבים לבוא מוכנים מעכשיו והלאה לכל משחק ומשחק.

מנגד , האורחת הפועל אום אל פאחם תחתיו של המאמן ניר ברקוביץ׳ רחוקה מצמרת הליגה הלאומית וממוקמת במקום השמיני בטבלת הליגה.
היא מגיעה גם היא למשחק לאחר ניצחון קטן של 1-0 מול כפר קאסם אך עדיין הפועל אום אל פאחם מגיעים נחושים לנצח את המשחק מול עירוני קריית שמונה ולנסות לטפס כמה שיותר למעלה בטבלה ולנסות לסיים את העונה הסדירה בפלייאוף העליון שלכך נשאר לה שלושה משחקים בלבד.

מהבחינה המקצועית שי ברדה מגיע למשחק עם סגל כמעט מלא שחסרים לו שלושה שחקנים.
סטפן אלפרדו ייעדר מהמשחק עקב צבירת צהובים , מוחמד אבו רומי ייעדר מהמשחק עקב כך שנמצא בנבחרת ישראל הצעירה וג׳ורג׳ מנדז׳ק נעדר בעקבות פציעתו.

 

כתב: נועם בן אבו