,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד הפועל אום אל פאחם

עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה תפתח הערב (16:00) את משחקי הפלייאוף העליון, כשתארח את הפועל אום אל פאחם למשחק ביתי באצטדיון בנתניה, במסגרת המחזור ה-31 של הליגה הלאומית.

להתמודדות הערב, מגיעה המארחת מהמקום השני בטבלה, כשנמצאת עם פער של שש נקודות מהמקום השלישי ומנגד בפיגור של נקודה מהמקום הראשון בו נמצאת בני יהודה.
כאמור, חניכיו של שי ברדה יודעים כי ניצחון במשחק יקרב אותם צעד נוסף לעלייה בשמירה על פער הנקודות הנוכחי לכל הפחות מהמקום ממנו נשארים בליגה.

בצד הכחול לא מקלים ראש בכלל ביריבה כשהיא אחת משלושת הקבוצות שטרם השכילו האריות הכחולים לגבור עליהן. כאמור הפועל אום אל פאחם הנחילה לקבוצה שני הפסדים במפגשים ביניהן במשחקי הליגה, כשישנו רצון גדול בקרב שחקני ואנשי הקבוצה להצליח לגבור על חניכיו של תומר קשטן שישרת את הקבוצה במאבק הסבוך, ועל הדרך לנקמה סופרטיבית.
בתוך כך, במועדון משתמשים בנושא שתי ההפסדים העונה ליריבה העיקשת כתמריץ לשחקנים ודואגים להשאיר אותם על הקרקע לקראת המאבקים הקשים ומציינים כי הם לא רוצים לחגוג כלום ולשמור על ריכוז שיא עד להשלמת המשימה.

כמו כן, מהבחינה המקצועית, מצפה לברדה סגל כמעט מלא, כשהקשר/מגן בילאל שאהין ייעדר עקב עונש השעייה בגין כרטיסים צהובים. לעומת זאת, הקשר אופיר בנבנישתי סיים לרצות את עונש ההשעייה שלו וישוב לסגל הקבוצה.

בצד האדום של הפועל אום אל פאחם, מגיעים חניכיו של קשטן לאחר שני תוצאות תיקו רצופות, מה שגרם לדפיקות לב במחזור האחרון בקרב על הכניסה לפלייאוף העליון.
הקבוצה האורחת, מגיעה למשחק זה לאחר 2 ניצחונות רצופים מול קריית שמונה בליגה, כשמאז אותו ניצחון לא ניצחה במסגרת הליגה.

המשחק יועבר בשידור משולב(ערוץ הקיבוץ) בערוץ 5 SPORT ובאתר ערוץ הספורט (שידור מלא) פרטים נוספים עקבו אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם הרשמיים של המועדון.

 

כתב: עוז בן שבת