לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד בני סכנין

לאחר ההפסד במחזור האחרון להפועל חדרה שריחק את הקבוצה מעט במאבק על הכרטיס לפלייאוף העליון, תארח הערב (שני, 20:00) עירוני 'איתוראן' קריית שמונה את בני סכנין לקרב ישיר נוסף על מקום בשש הראשונות.

כאמור, חניכיו של סלובודאן דראפיץ' ינסו לשוב אל מסלול הניצחונות לאחר שרשמו נקודה אחת בלבד מתוך 6 אפשריות בשתי המחזורים האחרונים ובכדי לא להסתבך שוב במאבקי התחתית בקבוצה יודעים כי שלוש נקודות הן בגדר חובה בהתמודדות הערב.

מנגד, בני סכנין שביצעה חילופי מאמנים רשמה הפסד בכורה כבר במשחק הבכורה של מאמנה החדש חיים סילבס על הקווים ובכדי להשיג את המטרה הברורה אותה הציבו במועדון מהמגזר והיא כרטיס לפלייאוף העליון הם מבינים היטב את חשיבות המשחק וכי לולא שלוש נקודות סיכוייהם יפגעו משמעותית.

בצד הכחול, הביעו אכזבה עצומה מההפסד במחזור האחרון בעיקר הודות ליכולת החלשה דבר שלא אפיין את הקבוצה בחודשים האחרונים שהתקשתה להגיע למצבים. בצוות המקצועי הבהירו כי לגיטימי שיש נפילה כזו במשחק אחד מיני רבים אך, יחד עם זאת החוכמה היא להתאושש מהר וכבר במשחק הערב בבית לעיני הקהל הביתי הם מצפים לשוב לראות את תצוגת כדורגל טובה יותר ולהשאיר את הנקודות בבית. במועדון מבינים היטב כי מדובר בעוד קרב ישיר על הכרטיס לפלייאוף וכי ללא שלושת הנקודות המשימה תהפוך לקשה עוד יותר.
מבחינה מקצועית, הרכש החדש ווילי ברבוסה צפוי להיכלל הערב לראשונה בסגל הקבוצה מאז הצטרף למועדון.

בצד של בני סכנין, הביעו אכזבה גדולה מההפסד למ.ס. אשדוד במשחק בו שלטו לחלוטין וקיוו כי חילופי המאמנים יעזרו לקבוצה דבר שלא קרה. מאמנה החדש של סכנין חיים סילבס הבהיר שוב ושוב במהלך כל השבוע האחרון לשחקניו כי מדובר במשחק שהוא על "שש נקודות" וקרב ישיר על הפלייאוף והוא מצפה מהם להיות יותר תכליתיים ליד השער של היריבה.
מבחינה מקצועית, סכנין מגיעה בסגל חסר למדי בייחוד מבחינה הגנתית כשהיא תחסר את צמד הבלמים מארון גנטוס ואנטה פוליץ' פציעה והשעייה עקב צהובים בהתאמה. אם לא די בכך, המגן הימני עבדאללה ג'אבר ייעדר אף הוא עקב פציעה. בנוסף, החלוץ פאהד באיו שהגיע מאשדוד פצוע גם הוא ונמצא בספק רב. הקשר הברזילאי ארי מורה טרם החלים מפציעתו וייעדר מהסגל. לעומת זאת, החלוץ גיא מלמד החלים מנגיף הקורונה וישוב אל ההרכב. הרכש החדש רועי שוקרני יערוך בכורה במדי הקבוצה שצפוי לפתוח בקישור.

כתב: דור ביטון