,

לקראת המשחק: בני יהודה נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

היום(שישי, 16:00) תתארח עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה באצטדיון בלומפילד, למשחק עונה נגד בני יהודה במסגרת המחזור ה-32 של הליגה הלאומית.

להתמודדות היום, מגיעה האורחת לאחר שרשמה ניצחון שלישי ברצף, כשלאור הפסד היריבה שלה להיום גם חזרה למקום הראשון בטבלה, כשנמצאת בפער של 6 נקודות מהמקום השלישי בו לא עולים ליגה בסוף העונה.
כאמור, בקבוצה יודעים כי משחק זה יכול לקרב אותם צעד משמעותי לעליית ליגה, כשניצחון יגדיל את הפער בפסגה ל-5 נקודות מהמקום השני, ולכל הפחות ישמור על פער של 6 נקודות מהמקום השלישי.

בצד הכחול, יודעים כי משחק זה יהיה קשה, שכן משחקים נגד אחת הקבוצות הטובות בליגה באצטדיונה הביתי, שכאמור בתוצאות המפגשים בין הקבוצות נמצאות שני הקבוצות עם ניצחון ביתי בתוצאה 1-0, כשהאחד היה במחזור השלישי של הליגה בקריית שמונה והיה לאחד מארבעת משחקי הבית הבודדים של קריית שמונה העונה, והשני היה לפני מספר חודשים בודדים בו גברה הקבוצה מהשכונה על הקבוצה הצפונית בביתה שביפו, הצוות המקצועי דואג להבהיר לשחקנים בכל פעם מחדש כי כל משחק הוא כמו ׳גמר גביע׳, ולמרית שכרגע הקבוצה נמצאת במקום הראשון, יש עוד 6 משחקים כדי לסיים את מלאכה ולהגיע אל המטרה, וזאת יעשו בצעדים קטנים בכל שבוע.

מהצד המקצועי, מחכה לשי ברדה כאב ראש חיובי עם בחירת ההרכב הפותח, כשהקשר/מגן בילאל שאהין חוזר לסגל הקבוצה לאחר שריצה עונש השעייה בגין כרטיסים צהובים, ויעמוד לרשות המאמן להתמודדות זו, בעקבות חזרתו של בילאל יעמוד סגל מלא להתמודדות.

בצד הכתום של בני יהודה, מגיעים חניכיו של עומר פרץ לאחר הפסד ביתי 3-1 להפועל נוף הגליל, שגרם להם לפתוח את הפלייאוף ברגל שמאל, שכן מדאיג את המועדון מהעובדה שהפער מהמקום השלישי צומצם ב3 נקודות, ויודעים כי משחק זה יהיה קשה מבחינתם שכן רוצים לשמור לכל הפחות פער של 4 נקודות מעירוני טבריה.

המשחק ישודר בשידור מלא בערוץ SPORT 5 LIVE, לעוד עדכונים עקבו אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם הרשמיים.

 

כתב: עוז בן שבת