,

לקראת המשחק: בני יהודה ת"א נגד עירוני קריית שמונה

לקראת המשחק: בני יהודה ת"א נגד עירוני קריית שמונה

לאחר ההפסד הכואב בגביע המדינה תשוב הערב (רביעי, 19:15 שידור ישיר בספורט 5 לייב ערוץ 58 בשלט) עירוני 'איתוראן' קריית שמונה למאבקי הליגה כשתתארח באיצטדיון 'בלומפילד' אצל בני יהודה למשחק השלמה במסגרת המחזור ה-20 בליגת "הבורסה לניירות ערך". כזכור, המשחק בין הקבוצות היה אמור להיערך לפני כשבועיים אך, נדחה עקב התפרצות נגיף 'הקורונה' בין שחקני הקבוצה.

בתוך כך, המשחק הערב יפגיש שתי קבוצות מאוכזבות מאוד ששתיהן הודחו כבר בסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה. אך, בשתי המועדונים יודעים היטב כי המשחק בא להם בזמן על מנת להשכיח את אכזבת הגביע , כשכל אחת מסיבותיה היא זקוקה מאוד לניצחון בהתמודדות הקרובה. חניכיו של קובי רפואה רוצים לשוב אל תוך ששת הקבוצות הראשונות בטבלה דבר המקנה כרטיס לפלייאוף העליון בידיעה שיש לה ביד משחק חסר כשהפער ממנה למקום שמוליך לשם עומד על נקודה אחת בלבד. מנגד, חניכיו של יוסי אבוקסיס רוצים לצאת לדרך חדשה ולרשום ניצחון ראשון תחתיו בקדנציה המחודשת שלו בשכונה וחשוב מכך, להתחיל את מסע ההילחצות מהמקום האחרון ולצמק את הפער מהקו האדום שעומד על שלוש נקודות.

בצד הכחול, הקבוצה תגיע הערב לבלומפילד הישר ממחנה האימונים בקיבוץ שפיים בו היא נמצאת במהלך ארבעת הימים האחרונים. כמו כן, במועדון הגדירו את המחנה כמוצלח ויעיל למרות העובדה כי הקבוצה נוצחה במשחק חשוב במהלכו. יחד עם זאת, ניתן לציין כי העובדה שלאחר ההדחה כל השחקנים שהו יחד ועבדו קשה על מנת לנסות לעמוד במטרות הקבוצה גרמה לכולם לעבוד קשה יותר. כאמור, מיד עם סיום המשחק תשוב הקבוצה אל הצפון ובכך, תסיים את המיני מחנה אימונים שערכה במהלך השבוע האחרון.
מבחינה מקצועית, לרשותו של הצוות המקצועי יעמוד סגל מלא מלבד חסרונו של החלוץ לוסיו מרניאו שטרם התאושש מהמתיחה בשריר הירך האחורי ממנה הוא סובל.

בצד הכתום של הקבוצה משכונת התקווה, הביעו אכזבה רבה מהדרך הכואבת בה הודחה הקבוצה ממפעל גביע המדינה אך, יחד עם זאת יצאו מעודדים מאוד מיכולת הקבוצה ואף ציינו בפני השחקנים כי אם ידעו להביא את אותה היכולת אל משחקי הליגה הקבוצה תוכל לחבר רצף של תוצאות טובות ולהילחץ מהמקום האחרון בטבלה. בתוך כך, מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס טרם רשם ניצחון מאז שב אל הקווים בשכונת התקווה במהלך החודש הקרוב והוא יקווה לרשום זאת הערב ועל הדרך לקלקל ליריבתו את התוכניות מצידה.
מבחינה מקצועית, אבוקסיס ייחסר את פאדי נאג'ר, פדרו קמפוס וג'ורג' פוצ'יבה שטרם החלימו מהקורונה אשר פקדה אותם בשבוע שעבר. מלבד חיסורים אלו לבני יהודה סגל מלא.

 

כתב: דור ביטון