,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד בני יהודה ת"א

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד בני יהודה ת"א

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (שבת, 16:45 שידור ישיר בספורט 5 לייב) לקרב צמרת את בני יהודה ת"א מהמקום השני בטבלה. כאמור, חניכיו של קובי רפואה מגיעים להתמודדות לאחר הניצחון הדרמטי על מכבי פ"ת ,כשבמועדון מקווים לחבר לראשונה העונה שתי ניצחונות ברציפות וחשוב מכך לרשום ניצחון ביתי ראשון לעונה לאחר שתי תוצאת תיקו, דבר אשר ידביק את האריות הכחולים חזק אל צמרת הגבוהה וזו בידיעה שלקבוצה משחק חסר.

מנגד, הקבוצה משכונת תקווה מגיעה למשחק הערב לאחר שתי ניצחונות רצופים מאז מונה ניר ברקוביץ' למאמן הקבוצה, והיא תקווה ליריבתה את התוכניות ולהמשיך במומנטום הטוב בו היא נמצאת. כמו כן, מצאנו מקום לציין כי 11 המשחקים האחרונים בין שתי הקבוצות הסתיימו בהכרעה למי מבין הקבוצות (6-5 לזכות בני יהודה).

מאמן הקבוצה קובי רפואה התייחס אמש לקראת המשחק הערב, ואמר "אנחנו פוגשים בשבת קבוצה חזקה במומנטום טוב וללא ספק מדובר במשחק לא פשוט בכלל. יחד עם זאת אנחנו ממשיכים להסתכל על המטרות שלנו ומקווים שבסופו של דבר נשאיר את הנקודות בבית."

בצד הכחול, הקבוצה התאמנה במהלך השבוע חולף במגרש בכרמיאל וזאת לאור העובדה כי המגרש הביתי עבר במהלך השבועות האחרונים שזרוע לקראת החורף הבא עלינו לטובה. בתוך כך, במועדון המשיכו במסורת מתחילת העונה כשמידי יום חמישי ערכו לשחקני הקבוצה, הצוות המקצועי וההנהלה ערב BBQ איכותי, כשהפעם האווירה הייתה טובה למדי סביב השולחן.
כמו כן, ראשי המועדון והצוות המקצועי הבהירו לשחקנים כי חשוב מאוד לשמור על הבית , ולנצח לראשונה העונה במגרש הביתי ולהשאיר את הנקודות בבית. ואף להתחיל לייצור מומנטום חיובי ולחבר ניצחונות ברצף.

בצד של הזהובים, חניכיו של ניר ברקוביץ' יצפינו אל הצפון עם ביטחון רב לאחר צמד הניצחונות האחרונים של הקבוצה ובכלל מפתיחת העונה של הקבוצה כשבמאזנה 10 נקודות מתוך 15 אפשריות. במועדון מהשכונה חזרו במהלך השבוע שוב ושוב על העבודה שניצחון במשחק הערב יימצב חזק את קבוצתם בצמרת הטבלה דבר אשר יוסיף ביטחון רב לקראת המשך הליגה.
מבחינה מקצועית, ניר ברקוביץ' ייאלץ להתמודד מחזור שני ברציפות עם חסרונם של צמד הבלמים הפותחים דן מורי ואליסון דוס סנטוס שסובלים מפציעות כשאת מקומם ימשיכו למלא צמד הקשרים האחוריים שי מזור וסגס תאמבי ששיחקו היטב יחד בעמדה זו בניצחון על בית"ר ירושלים. כמו כן, שאר ההרכב שפתח בניצחון על הקבוצה מהבירה צפוי לפתוח גם הערב.

 

כתב: דור ביטון