לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד בני יהודה ת"א

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד בני יהודה ת"א

עירוני "איתוראן" קריית שמונה תארח הערב (17:30, שידור ישיר בספורט 4 ערוץ 54 בשלט) את בני יהודה במסגרת המחזור ה-14 שייפתח את הסיבוב השני בליגת "הבורסה לניירות ערך". חניכיו של קובי רפואה יקוו לחבר לראשונה העונה שני ניצחונות ברציפות ולהמשיך את מסע ההתרחקות מהקו האדום.

מנגד, הזהובים משכונת התקווה ינסו לקלקל לאריות הכחולים את התוכניות שלהם וינסו לחזור מהצפון הרחוק עם שלוש נקודות לאחר שבשבוע שעבר נחלה קבוצתו של אבקוסיס תבוסה.

קיבצנו עבורכם מספר נקודות ששווה לשים אליהן לב: המאזן בין הקבוצות עומד על 12:10 בניצחונות לטובת האריות הכחולים בעוד 7 משחקים הסתיימו ללא הכרעה. כמו כן, קריית שמונה היא הקבוצה היחידה שלא סיימה משחק ביתי העונה בתוצאת תיקו ואילו מנגד, בני יהודה רשמה ארבעה תוצאות תיקו בחוץ הכי הרבה בליגה.
בתוך כך, וחשוב מכך כל תשעת מפגשי הליגה האחרונים הוכרעו כשבני יהודה מנצחת חמישה פעמים ואילו קריית שמונה בארבעה.

בצד הכחול, לזכותו של קובי רפואה יעמוד סגל כמעט מלא כשאיסמעיל ריאן וקיליאן שרידאן שהיו בספק כשירים ויטלו חלק בהתמודדות. כמו כן, החלוץ מוחמד שכר שב מהשעייה ויחזור אל הסגל. יחד עם זאת, מי שייעדר הוא הקשר שי גולן שסובל מפציעה קלה והינו צפוי לשוב בקרוב מאוד למגרשים.

בצד הכתום, הקבוצה יצאה כבר אמש (שישי) אל בית מלון בצפון בו היא שוהה עד לפתיחת המשחק. מבחינה מקצועית, לרשותו של אבוקסיס יעמוד סגל מלא כשישנה התלבטות גדולה בנוגע לעמדת המגן הימני בין דור אלו לבין אבישי כהן כשההכרעה צפויה ליפול בסמוך למשחק. לא מן הנמנע כי גם בחלק הקדמי יבוצע שינוי בהרכב עימו פתח בתבוסה להפועל חיפה.

 

כתב: דור ביטון