,

לקראת המשחק: בית"ר ירושלים נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תצא הערב למשחק חוץ שני במספר לעונה כשתתארח (21:00 , שידור ישיר בספורט 4 אפיק 54 בשלט) באיצטדיון 'טדי' אצל בית"ר ירושלים במסגרת המחזור השלישי של ליגת "הבורסה לניירות ערך". חניכיו של קובי רפואה יקוו להמשיך במומנטום החיובי מצמד מחזורי הפתיחה ולחזור עם נקודות יקרות הביתה דבר אשר ישמור על מיקום הקבוצה בצמרת הגבוהה. מנגד, הצהובים מירושלים יגיעו להתמודדות לראשונה עם צמד מאמנים חדש וינסו מצידם לקלקל לקריית שמונה את התוכניות ולרשום נקודות בכורה במשחק הבכורה של דראפיץ' את ברדה.

בצד הכחול, הקבוצה ערכה השבוע הרמת כוסית חגיגית לכבוד השנה החדשה בערב שכלל ברביקיו יוקרתי ומגבש במיוחד על כר הדשא באיצטדיונה הביתי. בתוך כך, בשבת חזרה הקבוצה להתאמן לאחר יום חופש אחד לו זכתה על מנת שכל אחד יוכל לחגוג יחד עם משפחתו את ערב החג. כמו כן, האריות הכחולים יצאו הבוקר אל בית מלון במרכז הארץ בו הם ישהו עד ליציאתם אל האיצטדיון. מבחינה מקצועית, לרשות הצוות המקצועי יעמוד סגל מלא לחלוטין.

בצד הצהוב שחור של בית"ר, הקבוצה מהבירה תשוב לשחק לאחר 22 יום בהם לא קיימה משחק רשמי זאת לאור העובדה כי משחקה במחזור השני נגד הפועל חדרה נדחה בעקבות הידבקות גדולה אצל יריבתה מהשרון והיא תנסה לשמור על מאזן מושלם בליגה ועל הדרך להנחיל לקבוצה הצפונית את הפסדה הראשונה לעונה. מבחינה מקצועית, דראפיץ וברדה יערכו הערב את משחקם הראשון על הקווים בטדי בקדנציה השנייה שלהם, כשהם צפויים לפתוח במערך היהלום הכולל צמד חלוצים עימו הם נוהגים לשחק. בנוסף, במהלך השבוע האחרון חלוץ הקבוצה לוי גרסיה עזב את המועדון כשמלבדו גם אנטואן קונטה בדרך ליעד אחר ועזב את הארץ וכמובן לא ייכלל בסגל הערב.

 

כתב: דור ביטון