,

לקראת המשחק: בית"ר ירושלים נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תנעל הערב (18:45) באופן רשמי את עונת המשחקים 2021/2022 כשתתארח באיצטדיון 'טדי' אצל בית"ר ירושלים למשחק לפרוטוקול בלבד. בתוך כך, מאמן הקבוצה סלובודאן דראפיץ' יערוך אף הוא את משחק הפרידה שלו מהמועדון ויקווה לעשות זאת עם ניצחון נוסף ובטעם מתוק. כאמור, דראפיץ' הוליך את הקבוצה לפלייאוף חסר תקדים בו צברה הקבוצה 16 נקודות מתוך 18 אפשריות וקבעה שתסיים כאלופת הפלייאוף התחתון עוד לפני מחזור הסיום. כמו כן, המשחק יועבר בשידור ישיר החל מהשעה 18:30 בערוץ ספורט 4 אפיק 54 בשלט.

מנגד, בית"ר ירושלים מגיעה אף היא להתמודדות לאחר פלייאוף מצויין מבחינתה בו צברה 12 נקודות מתוך 18 אפשריות, ולאחר עונה סדירה קשה בה מיקומה בליגה היה בספק לאורך כל הפלייאוף לא היה ספק שהקבוצה תבטיח את ההישארות ואף עשתה זאת מוקדם מאוד מבחינתה. בעוד, לחניכיו של דראפיץ' אין על מה לשחק אלו של יוסי אבוקסיס ירצו לסיים אף הם בטעם מתוק ובמקום העשירי בטבלה כשהם יודעים שרק ניצחון להם זאת.

בצד הכחול, שלשום (חמישי) ערך הצוות המקצועי ביחד עם הנהלת המועדון ערב פרידה וסיכום עונה ממאמן הקבוצה סלובודאן דראפיץ' ערב שנערך במסעדת פוקצ'ה במתחם גן הצפון, ערב מרגש ומהנה עבר על הנוכחים במאורע.
בתוך כך, הקבוצה תצא היום (שבת) בשעות הצהריים המוקדמות ישירות אל האיצטדיון בניגוד לנהוג במשחקי החוץ אז יוצאים קודם לבית מלון מאחר ומדובר במשחק לפרוטוקול עבור הקבוצה. יחד עם זאת, במועדון הסבירו לשחקנים כי הם רואים חשיבות בלסיים בטעם מתוק מאחר וזה ישפיע ישירות על התחלת העונה הבאה וכי לאחר פלייאוף חסר תקדים הם רוצים לסיים עם ניצחון נוסף שיעמיד את רצף הניצחונות על 6 במספר, דבר שלא קרה במועדון שנים רבות.
מבחינה מקצועית, לרשותו של הצוות המקצועי יעמוד סגל מלא לחלוטין.

בצד הצהוב שחור של בית"ר ירושלים נותנים חשיבות רבה למשחק הערב לאור העובדה כי הקבוצה תוכל לסיים במקום העשירי דבר אשר יעניק לה מענק כספי לא מבוטל עבור המועדון שמצוי באי ודאות כלכלית זמן רב, העניין תלוי אך ורק בחניכיו של אבוקסיס כשבמידה וישכילו לגבור על אלו של דראפיץ' שלא הפסידו כבר 8 מחזורים. במידה ויאבדו נקודות הם יסתכלו לעבר הפועל חיפה שיקוו שתאבד אף היא נקודות במשחקה דבר אשר יקנה להם אף הוא את המקום העשירי בטבלה.
בתוך כך, לא מעט שחקנים עלולים לערוך הערב את הופעת הפרידה שלהם מהמדים הצהובים שחורים כמו גם מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס שרוצה להישאר בתפקיד אך טרם ידוע אם יוכל לאור מצבה הכלכלי של הקבוצה שהולכת לקיץ חשוב מאוד עבור עתיד המועדון כשצל של פירוק בקיץ הקרוב מרחף מעל ראשם.
מבחינה מקצועית, לרשותו של אבוקסיס יעמוד סגל מלא פרט לחסרונו של קפטן הקבוצה אופיר קריאף שעבר ניתוח במינסקוס ממנו מחלים בימים אלה.

 

כתב: דור ביטון