,

לקראת המשחק: בית"ר ירושלים נגד עירוני קריית שמונה

לקראת המשחק: בית"ר ירושלים נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תתארח הערב (19:50, שידור ישיר בספורט 4 ערוץ 54 בשלט) באצטדיון 'טדי' אצל בית"ר ירושלים. כאמור, חניכיו של קובי רפואה ינסו ויקוו לשוב אל מסלול צבירת הנקודות לאחר ההפסד הביתי בשבוע שעבר למכבי חיפה. מנגד, חניכיו של רוני לוי מגיעים במומנטום מצויין לאחר שצברה 16 נקודות מתוך 18 אפשריות בשמונת המחזורים האחרונים.

כמנהגנו גם השבת קיבצנו עבורכם מספר נקודות ששווה לשים עליהן את האצבע לקראת המפגש בין השתיים: הנקודה הראשונה והמעניינת היא המאזן הצמוד ביותר ב-28 מפגשי הליגה בין שני המועדונים, 10-10 בניצחונות ו-8 משחקים הסתיימו ללא הכרעה. כמו כן, נקודה נוספת ולא מבשרת טובות מעידה על כך שניצחון החוץ האחרון של קריית שמונה ב'טדי' היה במאי 2015 בתוצאה של 1-0 כובש השער דאז היה אחמד עאבד.
הנתון הבא מצביע על כך שבית"ר ירושלים כובשת 16 שערים במחצית הראשונה (הכי הרבה בליגה) אך, רק שלושה שערים במגרשם הביתי.
לסיום נביא את הנתון הבא, האריות הכחולים היא הקבוצה היחידה שרשמה תוצאת תיקו אחת בלבד העונה (2-2 מול הפועל חדרה) ועשרה הפסדים (הכי הרבה בליגה).

בצד הכחול, הקבוצה יצאה הבוקר בשעות המוקדמות אל הבירה שם היא תשהה במלון עד לפתיחת המשחק. מבחינה מקצועית, מי שנמצא בספק גדול וככל הנראה ייעדר הוא השוער הראשון של הקבוצה דז'וגאס ברטקוש שנפצע בידו באחד מאימוני השבוע.

בצד הצהוב שחור של בית"ר ירושלים, יש הרבה חיסורים כשהראשון והמשמעותי הוא הרחקתו של מאמן הקבוצה רוני לוי ממשחק אחד בפועל עקב עיכוב שחקניו בעלייה למגרש, מי שיעמוד על הקווים הערב הוא עוזרו חיים שאבו. מבחינת השחקנים, מי שייעדרו בוודאות הם אנוטאן קונטה הפצוע, דן איינבינדר ופרדי פלומן המוצהבים. בתוך כך, מי שעוד נמצא בספק גדול וככל הנראה ייעדר אף הוא מהתמודדות הוא אקס ק"ש לוי גרסיה שטרם התאושש מפציעתו.

 

כתב: דור ביטון