לקראת המשחק: הפועל באר שבע נגד עירוני איתוראן קריית שמונה

לקראת המשחק: הפועל באר שבע נגד עירוני איתוראן קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תתארח הערב (ראשון, 20:00 שידור ישיר בספורט 2 ערוץ 53) אצל הפועל באר שבע במשחק חוץ קשה במסגרת המחזור העשירי בליגת "הבורסה לניירות ערך". המשחק ייערך באיצטדיון 'טדי' מגרשה הביתי הזמני של הפועל ב"ש בעקבות תיקון הליקויים שהתגלו בשלהי העונה הקודמת בגג באיצטדיונה הביתי 'טוטו טרנר'.

כמו כן, האריות הכחולים מגיעים להתמודדות מהמקום הרביעי ערב המחזור כשבמאזנם 15 נקודות מתוך 24 אפשריות, ולאחר שרשמה את הפסדה הראשון לעונה במחזור האחרון, והיא תקווה לשוב אל מסלול צבירת הנקודות במשחק לא פשוט שעשוי לבשר לאן מועדות פנייה של הקבוצה העונה.
מנגד, הקבוצה מבירת הנגב תגיע להתמודדות לאחר שרשמה צמד ניצחונות רצופים הראשון במסגרת הליגה על בית"ר ירושלים והשני רק לפני כשלושה ימים במסגרת מחזור הנעילה בשלב הבתים של הליגה האירופית והיא תנסה לקלקל את התוכניות של יריבתה ולהמשיך לטפס במעלה הטבלה לאחר פתיחת עונה מגומגמת מצידה.

מאמן הקבוצה קובי רפואה התייחס למשחק הערב ואמר "אנחנו מגיעים למשחק חוץ קשה אבל אני בטוח בקבוצה שלי ובטוח בשחקנים שלי,, שגם השבוע ראיתי אותם נותנים הכל באימונים כפי שעשו מתחילת השנה. אנחנו בשאיפה מתמדת להשתפר כל הזמן ומקווים לחזור מהמשחק הזה עם הנקודות"

בצד הכחול והצפוני, הקבוצה יצאה הבוקר בשעות המוקדמות אל בירת ישראל לבית מלון בו היא שוהה עד ליציאתה אל האיצטדיון. בתוך כך, בצוות המקצועי עובדי בעיקר על הצד המנטלי לאחר ההפסד ודיברנו את השחקנים על מנת למנוע רצף שלילי. מבחינה מקצועית, לזכותו של קובי רפואה יעמוד סגל מלא לחלוטין.

בצד האדום והדרומי, מגיעים למפגש עם מצב רוח מרומם לאחר שתי התוצאות האחרונות שחיזקו את הביטחון אצל שחקני הקבוצה, לאחר פתיחת העונה הלא פשוטה שעברה על הקבוצה. מבחינה מקצועית, יוסי אבוקסיס ייאלץ להסתדר ללא צמד הזרים קפטן הקבוצה מיגל ויטור והחלוץ ג'ונתן אגודלו שסוחבים פציעה ולא ייכללו בסגל קבוצתם למשחק הערב. יחד עם זאת, החלוץ אלטון אקולטסה שסבל מפציעה לאחרונה דיווח על הטבה משמעותית במצבו והוא ייכלל בסגל למשחק וייתכן ואף ייפתח בהרכב הראשון. בנוסף, מי שעוד ייכלל בסגל הוא אקס ק"ש שגדל במחלקת הנוער של המועדון רותם חטואל שעבר בקיץ אל היריבה מהדרום.

כתב: דור ביטון