,

לקראת המשחק: מ.ס אשדוד נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תצא הערב (ראשון, 19:00) לאצטדיון הי"א למשחק חוץ מול מ.ס. אשדוד ותקווה להמשיך לבסס את מעמדה במקום הראשון בפלייאוף התחתון ולנסות לפתוח פער בלתי מחיק מהדולקת אחריה הפועל חדרה. המשחק יועבר בשידור ישיר החל מהשעה 18:50 בספורט 5 לייב ערוץ 58 בשלט.

כאמור, חניכיו של סלובודאן דראפיץ' רוצים להמשיך במומנטום החיובי בו הם נמצאים מאז פתיחת הפלייאוף בו צברו 10 נקודות מתוך 12 אפשריות וכעת ערב המשחק הם נמצאים במקום השביעי עם 43 נקודות.
מנגד, חבורתו של רן בן שמעון הבטיחו אף הם לפני מספר מחזורים את הישארותם בליגת "הבורסה לניירות ערך" ולאחר שגברו במחזור האחרון על הפועל חדרה יקוו לייצר רצף של שלושה ניצחונות ברציפות מזה מספר מחזורים לא מבוטל.
בנושא אחר, נקודה ששווה לשים אליה לב המשחק הערב היא שופטת המשחק מיתר שמש שתנהל לראשונה בקריירה משחק במסגרת ליגת "הבורסה לניירות ערך".

בצד הכחול, במועדון מרוצים מאוד מהיכולת אותה מציגה הקבוצה בפלייאוף התחתון ומהתוצאות הטובות כשהמטרה המקום הראשון שסומן כמטרה המרכזית עם היוודע שהקבוצה תשחק בפלייאוף התחתון. כמו כן, בצוות המקצועי ובהנהלת הקבוצה מזכירים לשחקנים מידי שבוע בתקופה האחרונה את העובדה שחשוב להם לסיים את העונה בצורה טובה וכי הם רואים במשחקים אלה בעלי חשיבות לא מבוטלת.
בתוך כך, הקבוצה יצאה הבוקר (ראשון) בשעות הבוקר אל עיר הנמל שם היא תערוך את מנוחת הצהריים שלה והאסיפה המסכמת ומשם תצא ישר אל האצטדיון. מבחינה מקצועית, לרשותו של הצוות המקצועי יעמוד סגל מלא מלבד היעדרותו של שוער הקבוצה דז'וגאס ברטקוש עד לתום העונה עקב יציאתו לארצו על מנת לטפל בפציעתו.

בצד של מ.ס. אשדוד ערכו בימים האחרונים את האימונים ללא מאמן הקבוצה רן בן שמעון שיצא לגאנה על מנת לבחון שחקנים לקראת העונה הבאה. אך, האחרון כאמור שב במהלך הסופ"ש ארצה ויעמוד על הקווים הערב. כמו כן, במועדון ירצו להמשיך במומנטום החיובי מבחינתם ולגבור לראשונה על יריבתם הצפונית שניצחה פעמיים במפגשים ביניהן העונה.
מבחינה מקצועית, השוער מחליף סהר חסון ימשיך בין הקורות במקומו של יואב ג'רפי הפצוע. בתוך כך, הקשר מוחמד כנעאן אחד משחקני המפתח של מ.ס. אשדוד טרם החלים מפציעתו וייעדר אף הוא. פרט לכך, לזכות רן בן שמעון יעמוד סגל מלא.

 

כתב: דור ביטון