,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד הפועל עכו

הערב (שני, 19:30) תארח עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה את הפועל עכו במסגרת המחזור השני של גביע הטוטו ללאומית.
עירוני קריית שמונה מגיעה למשחק עם סגל חדש כמעט לגמרי, ולאחר ניצחון בכורה למאמן שי ברדה במשחקו הראשון כמאמן הקבוצה, כשבהרכב הפותח פתחו 5 שחקני רכש חדשים ואף כבשו (בן דוד, דגו).
במועדון בטוחים כי גביע הטוטו אלו משחקים שיוכלו לספק הרבה מידע לקראת פתיחת העונה ולקראת סוף חלון ההעברות, וכי משחקים אלו ישמשו את שי ברדה לליטושים אחרונים אם יצטרך כדי להביא את הקבוצה בחזרה לליגת העל בעונה הקרובה.
עירוני קריית שמונה כבר פגשה את הפועל עכו בהכנה של שתי הקבוצות לעונה הקרובה והפסידה 4:3, אך חניכיו של ברדה מאמינים כי יוכלו לנצח את הפועל עכו במגרשם הביתי עם הקהל הביתי ולהשלים ניצחון שני ב-2 משחקים בגביע הטוטו ולהגדיל סיכויים לעלייה לחצי הגמר.
לרשות שי ברדה יעמוד סגל כמעט מלא בדרך לזכות בתואר הראשון של העונה בליגה הלאומית ולהגיע הכי מוכנים שיש לפתיחת העונה, כשמי שנמצאים בספק הם מוחמד חטיב שנפצע במשחק האחרון, ואריאל שרצקי. שרצקי שלא נכלל בסגל במשחק האחרון נגד איחוד בני שפרעם שוב נמצא בספק גדול למשחק, שרצקי כאמור נפצע במפשעה במחנה האימון שקיימה הקבוצה בפולין ולכן יש התלבטות אם לכלול אותו בסגל או לתת לו עוד מספר ימי מנוחה.
עדכונים על המשחק יעלו בלייב בעמוד האינסטגרם הרשמי של המועדון, @i.k.s.8.

 

כתב: עוז בן שבת