,

לקראת המשחק: הפועל עפולה נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני איתוראן 'קריית שמונה' תצא היום (שלישי 20:00) אל המחזור ה-20 של הליגה הלאומית ותצפין אל עבר אצטדיון הסוכרייה בעפולה להתמודדות מול המארחת הפועל עפולה.

הערב אנו רואים ששתי הקבוצות מגיעות אל ההתמודדות בראייה אחרת, קבוצה אחת צריכה את נקודותיה בשביל לנסות ולשרוד בליגה הלאומית והשנייה צריכה את מלוא הנקודות בשביל להתמודד על עליית ליגה בסוף העונה, כאמור הפועל עפולה נמצאת במקום ה-14 עם 17 נקודות, ומן העבר השני עירוני קריית שמונה שנמצאת כרגע במקום הראשון עם 39 נקודות.

החבורה של שי ברדה מגיעים למשחק לאחר ניצחון 3-0 משמעותי וחשוב ביותר מול הפועל ראשון לציון, ניצחון שהעלה אותה אל המקום הראשון בטבלה, שי ברדה אמר לאחר המשחק כי הוא אומנם לא היה מרוצה מהיכולת במחצית הראשונה של ההתמודדות אך שמח שבמחצית השנייה שחקני הקבוצה גילו אופי ונחישות כדי להביא את שלושת הנקודות, הוסיף ואמר ברדה כי יכולת כמו במחצית הראשונה לא תתקבל ביום שלישי נגד עפולה, באים במטרה ברורה לנצח ולפתוח פער בדרך אל העלייה.

מנגד, הקבוצה המארחת מגיעה למשחק עם מאזן רע של 9 משחקים רצופים ללא ניצחון בכל המסגרות ויבואו רעבים לשבור את הרצף השלילי ולהתחיל להילחם על הישארותם בליגה הלאומית.

מבחינה מקצועית אל ההתמודדות יגיע ברדה עם סגל רחב ומלא, אולם נועם כהן עדיין סוחב פציעה ובספק להתמודדות.

המשחק יועבר בשידור משולב בערוץ הקיבוץ (ספורט 5) אפיק 55 בשלט.
לעוד מספר עדכונים מוזמנים לעקוב אחרי העמודים הרשמיים של הקבוצה בפייסבוק והאינסטגרם i.k.s.8

 

כתב: דניאל בוחניק