לקראת המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה מול מ.ס אשדוד

לקראת המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה מול מ.ס אשדוד

לאחר שהצליחה לעצור את רצף ההפסדים ולזכות בנקודה ראשונה לעונה הנוכחית תארח הערב (20:00, שידור ישיר בספורט 5 לייב ערוץ 54 בשלט) עירוני 'איתוראן' קריית שמונה את מ.ס. אשדוד למשחק סופר חשוב מבחינתה.

כאמור, האריות הכחולים מגיעים להתמודדות ממעמקי המקום האחרון בטבלת ליגת "הבורסה לניירות ערך" כשבאמתחתה נקודה אחת בלבד מ-15 אפשריות, כשמי שתעמוד בינה לבין ניצחון ליגה ראשון לעונה היא מ.ס. אשדוד שטרם טעמה את טעמו של הפסד מהו. היריבה, מעיר הנמל מגיעה למשחק הערב בכושר מצויין כשקבוצתם של אוואט ואוחיון רושמת ארבעה תוצאות תיקו וניצחון מתחילת העונה.

בצד הכחול, היו מעודדים בשבוע החולף מכך שהשכילו לעצור את רצף ההפסדים מתחילת העונה, ובמהלך השבוע החולף הבהירו אנשי הקבוצה יחד עם הצוות המקצועי לשחקנים כי רוצים מאוד לרשום ניצחון ראשון לעונה במסגרת הליגה בייחוד שמדובר במשחק ביתי שייתן הרבה שקט למועדון ואף יוציא את האריות הכחולים לפגרה באנרגיות טובות וכי ניתן למחוק את הפער שנוצר בעקבות רצף ההפסדים.
בתוך כך, מבחינה מקצועית לזכותו של מאמן הקבוצה מסאי דגו יעמוד סגל מלא כשהיחיד שנותר בסימן שאלה הוא הקשר הצעיר עדן קארצב שנעדר בשבוע האחרון מאימונים בעקבות וירוס. אך, בצוות המקצועי יחליטו רק בסמוך למשחק האם יכלל בסגל שכן אמש (ראשון) ערך השחקן אימון מלא באימון המסכם יחד עם חבריו.

בצד הצהוב אדום של אשדוד ישנה לא מעט אופטימיות מפתיחת העונה הטובה של הקבוצה והיא תנסה לקלקל לדגו וקבוצתו את התוכניות לניצחון ראשון לעונה. כמו כן, הקבוצה תצא בשעות הבוקר המוקדמות אל בית מלון באזור בו היא תשהה עד לפתיחת המשחק. בתוך כך, מבחינה מקצועית צמד המאמנים צפויים להמשיך עם מרבית ההרכב איתו פתחו בשבועות האחרונים, כשהמגן השמאלי הצעיר גיל כהן והקשר שלומי אזולאי שהיו בספק בעקבות פציעה החלימו בזמן ואף ייפתחו ב-11.

יחד עם זאת, לא מעט רגעים מלחיצים ומפחידים יחד התרחשו אמש באיצטדיון הי"א במהלך האימון המסכם כשבלם הקבוצה טימותי אוואני האוגדני צנח אל הדשא באופן מפתיע ולאחר כ-10 דקות התאושש, ולאחר קבלת טיפול רפואי במקום פונה אל בית חולים 'אסותא' להמשך טיפול והוא נמצא בספק גדול מאוד להתמודדות כשרוב הסיכויים הם שאוואני ייעדר מסגל השחקנים של אשדוד.

כתב: דור ביטון