לקראת המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה נגד מ.ס אשדוד

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הצהריים (15:00) את מ.ס. אשדוד למשחק הנעילה של הליגה הסדירה בליגת "הבורסה לניירות ערך" לעונת המשחקים 2021/2022 בתקווה לרשום ניצחון חשוב מאוד שעלול להישאר אותה באופן סופי בליגה עוד לפני פתיחתו של הפלייאוף התחתון שייפתח בשבוע הבא. בתוך כך, המשחק יועבר בשידור ישיר בספורט 5 לייב (ערוץ 58 בשלט) החל מהשעה 14:45.

לאור חשיבות המשחק והשעה הנוחה החליטה הנהלת הקבוצה להשיק פעם נוספת את מתחם ה-funzone עבור ילדי ואנשי העיר וחשוב מכך, לאפשר כניסה חופשית לכולם למשחק!!!!!!!
המתחם כאמור יכלול: עמדת איפור, עמדת ברד, עמדת שערות סבתא, עמדת פופקורן ועמדת חלוקת צמידים. המתחם ייפתח בשעה 13:30 בואו בהמוניכם.

כאמור, שתי הקבוצות מגיעות להתמודדות הצהריים כשהן צמודות זו לזו בטבלה, כשחניכיו של סלובודאן דראפיץ' ניצבים במקום התשיעי עם 30 נקודות ואילו אלה של רן בן שמעון במקום העשירי עם 27 נקודות. עבור שתי הקבוצות מדובר במשחק חשוב מאוד שכן שתיהן שואפות להגיע למאבקי הפלייאוף התחתון בפער משמעותי על מנת לא להסתבך במאבקי הסבוכיים כנגד הירידה.

בצד הכחול, במועדון מודיעים לחשיבות המשחק ולאחר שכבר בסיום ההפסד למכבי נתניה העבירו במועדון מסר לשחקני הקבוצה לפיו ההישארות טרם הובטחה באופן סופי וכעת כל משחק עד להבטחת ההישארות הוא קריטי בכדי לא להיקלע למאבק ממשי כנגד הירידה. כאמור, במועדון זוכרים היטב מה קרה לפני שתי עונות כשהקבוצה הייתה כפסע מהפלייאוף העליון ולאחר שלא השיגה את המטרה היא הבטיחה את ההישארותה בליגה רק במחזור האחרון לאחר שהשיגה ניצחון דרמטי אלמלא הוא הקבוצה הייתה נושרת לליגה הלאומית.
מבחינה מקצועית, הצוות המקצועי ייאלץ להתמודד עם מספר ההעדרויות של שחקני הרכב בדמותם של ידין לוגסי ויוליוס סוקה המוצהבים. בנוסף, ייעדר גם המגן השמאלי זיו מורגן בעקבות האדום שספג בהפסד למכבי נתניה.

בצד של הקבוצה מעיר הנמל, ישנו חשש אמיתי מההפסד נוסף שיוביל לכך שהקבוצה תהייה נגיעה מהקו האדום ותיאלץ להילחם על הירידה עד לרגע האחרון. אך, למרות היכולת החלשה והתוצאות הרעות במועדון ישנה אמונה מלאה במאמנם רן בן שמעון כי הוא האיש שיכול להוציא את הקבוצה ממצבה, כשהיא סופרת 6 משחקים ברציפות ללא ניצחון. בתוך כך, על מנת לתת לשחקנים את כל מה שהם צריכים למשחק החליטו באשדוד להצפין כבר אמש (שישי) לבית מלון לאחר האימון המסכם.
מבחינה מקצועית, הצוות המקצועי קיבל בשורות טובות כשהשוער הראשון יואב ג'רפי נפצע במשחק האחרון בקרסולו הפגוע ונאלץ להתחלף אך, לאחר שעבר בדיקות ועבר טיפולים אינטנסיביים מצד אנשי הרופואה של המועדון, הוא צפוי להיות כשיר ואף לפתוח בהרכב. מנגד, מי שייעדרו הם צמד הבלמים ננאד סבטקוביץ' וג'ורג' דיבה, הראשון ירצה עונש הרחקה לאור הכרטיס האדום שספג בהפסד למכבי פ"ת במחזור האחרון. ואילו השני ימשיך להיעדר בעקבות פציעה.

כתב:דור ביטון