לקראת המשחק: מכבי פתח תקווה נגד עירוני קריית שמונה

לקראת המשחק: מכבי פתח תקווה נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תצא הערב (שלישי, 19:00 שידור ישיר בספורט 1 ערוץ 51 בשלט) למשחק חוץ שני ברציפות ושני במסגרת הפלייאוף העליון כשתתארח באיצטדיון 'המושבה' אצל מכבי פתח תקווה הדולקת אחריה בקרב על הכרטיס לאירופה.
כאמור, חניכיו של רפואה מגיעים להתמודדות לאחר תוצאת התיקו המאכזבת בשבת האחרונה נגד מ.ס. אשדוד ובמועדון יקוו לחזור עם נקודות חשובות מאוד בקרב על הכרטיס שיבטיחו מחזור נוסף לפחות במקום הרביעי בטבלה.
מנגד, חבורתו של גיא לוזון תגיע אף היא לאחר תוצאת תיקו מול מוליכת הליגה ערב פתיחת הפלייאוף מכבי חיפה והיא תנסה לקלקל לאורחת שלה את התוכניות ומצידה לחלוף על פניה בטבלה.

מאמן הקבוצה קובי רפואה התייחס אמש (שני) בכמה מילים על המשחק הערב ואמר "אנחנו יוצאים למשחק חוץ קשה מול קבוצה שרוצה בדיוק כמונו להתברג כמה שיותר גבוה בטבלה. נצטרך לבוא מאוד מרוכזים למשחק הזה כדי לעמוד במטרות שלנו ולחזור הביתה עם הנקודות."

בצד הכחול, הקבוצה יצאה הבוקר בשעות המוקדמות אל בית מלון במרכז הארץ בו היא שוהה עד ליציאתה אל המשחק. בקבוצה היו מאוכזבים מאוד לנוכח תוצאת התיקו וזאת לאחר החמצות רבות מול עשרה שחקני אשדוד כשביומיים האחרונים הצוות המקצועי דיבר עם השחקנים בעיקר על חוסר הפרגון בחלק הקדמי והוא מצפה מהם כבר הערב ליותר פרגון בחלק זה. מבחינה מקצועית, לרשותו של רפואה יעמוד סגל מלא לחלוטין לאחר שיואב הופמייסטר סיים לרצות את עונשי ההרחקה שלו בצמד המחזורים האחרונים.

בצד של הקבוצה ממלאבס, דיברו עם שחקנים על ההמשכיות מהיכולת הטובה אותה הציגה בשבת האחרונה מול מכבי חיפה. כמו כן, הצוות המקצועי עבד עם שחקניו על הפן המנטלי לאור העובדה כי בצמד המפגשים העונה הייתה זו קריית שמונה שגברה עליהם והם רוצים לגמול להם על כך וכי המאמן מצפה מהם לדריכות שיא ולדבריו "אין אוכל חינם בפלייאוף העליון". מבחינה מקצועית, באימון המסכם אמש ערך לוזון מספר שינויים מ-11 שפתחו במחזור האחרון כשבראשם לא מן הנמנע כי אור אינברום ייפתח בהרכב הראשון לראשונה מזה חודש ימים.

כתב: דור ביטון