חוזרים לליגה: לקראת המשחק מול מכבי נתניה

לאחר שלושה חודשים בדיוק מאז נערך המחזור האחרון בעונה הסדירה של ליגת "הבורסה לניירות ערך", או ליתר דיוק 90 ימים של המתנה וציפייה ארוכה לחזרה אל המגרשים מאז נעצרה העונה בעקבות התפשטות מגפת הקורונה. יגיעו הערב בשעה 20:00 (שידור ישיר בספורט 2 ערוץ 52 בשלט) אל סיומם כשעירוני 'איתוראן' קריית שמונה תתארח באיצטדיון בנתניה, אצל מכבי נתניה במסגרת המחזור הראשון של הפלייאוף התחתון.

כאמור, חניכיו של קובי רפואה ניצבים במקום ה-12 בליגה עם 22 נקודות במאזנם ובמרחק נקודה אחת בלבד מעל לקו האדום. מנגד, הקבוצה מעיר היהלומים תגיע להתמודדות מהמקום התשיעי כשבמאזנה 31 נקודות.

כמו כן, קיבצנו עבורכם מספר נתונים מעניינים ששווה לשים אליהם לב רגע לפני המשחק החשוב הערב: * שני המועדונים נפגשו 25 פעמים במסגרת הליגה הבכירה כשהמאזן עומד על 12-8 לטובת קריית שמונה ועוד חמש תוצאות תיקו.
* שתי הקבוצות לא סיימו אף משחק ביניהן בתוצאת 0-0 מאז פברואר 2008.
* קריית שמונה ניצחה פעם אחת בלבד ב-11 המחזורים האחרונים כשזו גברה בביתה על אותה מכבי נתניה 3-0.
* מכבי נתניה לא מצאה את הרשת בשלושת המשחקים האחרונים, וכבשה שני שערי ליגה בלבד בששת משחקי הבית האחרונים שלה.

בצד הכחול, חניכיו של קובי רפואה יקוו להמשיך את המומנטום משתי משחקי ההכנה האחרונים בהם הצליחה הקבוצה לחבר שתי ניצחונות רצופים. אך, כעת הפנים אל הדבר האמיתי משחקי הפלייאוף התחתון ובקבוצה יקוו לפתוח ברגל ימין את המשחקים דבר אשר יקנה ביטחון רב לשחקנים לקראת המשך המאבק הקשה נגד הירידה. מבחינה מקצועית לרשותו של הצוות המקצועי יעמוד סגל מלא.

בצד הצהוב, צמד המאמנים סלובודן דראפיץ' ושי ברדה צפויים להעניק דקות משחק לא מבוטלות לשחקני הנוער של המועדון שעתידיים להשתלב בקבוצה הבוגרת בעונה הבאה בשבל העובדה כי סיכוייהם להסתבך במאבקי הירידה נמוך מאוד. בתוך כך, שחקנים מרכזיים אשר לא ימשיכו בוודאות בעונה הבאה צפויים לקבל דקות משחק פחות משמעותית והם יעלו מהספסל במידת הצורך ובראשם נמצא מלך שערי הקבוצה החלוץ המונטנגרי פאטוס בצ'יראי.
כמו כן, מבחינה מקצועית מכבי נתניה תחסר הערב את אלמוג כהן המורחק, מי שיפתח במקומו במרכז הקישור הוא ניקו אולסק. בתוך כך , צמד הזרים לזאר צ'ירקוביץ' וזלטאן שחוביץ' טרם החלימו מפציעותיהם ויעדרו אף הם מהמשחק. כשאת מקומם צפויים לאייש צמד שחקנים צעירים טרם התבררה זהותם.

כתב: דור ביטון