נשארים בפסגה!

אחרי פגרה של שלושה שבועות הכדורגל הישראלי חוזר למגרשים ומפגיש במחזור הרביעי את הפועל ק"ש שנמצאת במקום הראשון מול מכבי פ"ת של רן בן שמעון המורחק. ק"ש מגיעה למשחק אחרי ניצחון חוץ בנתניה(2-1) ובמקום הראשון בטבלה ורוצה להמשיך את המומנטום החיובי ולנצח את מכבי פ"ת. בכר מעלה הרכב שונה עם רוצ'ט וקולה בעקבות הפציעות של פנקה ובראון. ק"ש מגיעה למשחק בידיעה שב"ש סיימה בתיקו מול רעננה ושהמכביות מחיפה ותל אביב יפגשו רק ביום שני.
ההחלטה של הנהלת הקבוצה לאפשר כניסה בחינם למשחק בהחלט הוכיחה את עצמה והביאה כמות יפה של קהל(3,500) שעודד בצורה נהדרת ונתן אווירה טובה למשחק.

[su_spacer size="0"]

הרכבים:

ק"ש:
חיימוב(55), אלקיים(14), פרננדז(3), צדק(5), דלמוני(6), עזאם(77), רוצ'ט(23), קהת(19), מנגה(11), קולה(10), מזרחי(8).

פ"ת:
ניצן(1), גולדנברג(7), אלבז(5), דימוב(28), פסר(11), גרזיצ'יץ'(31), מלמד(20), אזורוב(24), חואקים(39), קבהא(8), לוגסי(23).

[su_spacer size="0"]
המשחק היה שוטף ורק קבוצה אחת נראתה על המגרש:

בדקה השישית הגיעה ההזדמנות הראשונה במשחק כשלוגסי מפ"ת מרים כדור לרחבה אשר פוגש את ראשו של דימוב שנוגח טוב, אך הכדור נקלט אצל עמוס.
שלוש דקות לאחר מכן הגיעה ההזדמנות הראשונה של ק"ש במשחק. מזרחי מרים כדור טוב לרחבה אשר מורחק ומגיע לרוצ'ט שבועט מעל המשקוף של ניצן.
אחרי ההזדמנות של רוצ'ט ק"ש החזיקה בכדור אך לא הגיעה למצבים מיוחדים.
בדקה ה-28 נשלף הצהוב הראשון לעבר חן דלמוני מק"ש. ק"ש המשיכה לשלוט בצורה מוחלטת במשחק ובדקה ה-31 נגיחה נהדרת של קולה נעצרה במשקוף של ניצן. בדקה ה-36 חלוצה של פ"ת, חואקים(39), קיבל כרטיס צהוב. גול!!! כדור גובה נהדר של מנגה בדקה ה-42 מגיע לצדק שנוגח נהדר לפינה של ניצן, 1-0 לק"ש!
מחצית ראשונה הסתיימה.
גול!!! מצב דומה לגול הראשון והפעם הכדור החופשי של מנגה בדקה ה-58 פוגש את הראש של קולה שנוגח לפינה של ניצן. 2-0 לק"ש!
לאחר הגול ביצע ברק בכר חילוף כשיצא אופיר מזרחי(8) ונכנס אחמד עבאד(7). בדקה ה-64 פ"ת ביצעה חילוף כשיצא מרוואן קבהא(8) ונכנס גידי קניוק(10). בדקה ה-69 ביצע בכר חילוף שני כשיצא קולה(10) ונכנס המושאל ממכבי ת"א דור ז'אן(24) בהופעת בכורה במדי הקבוצה.
גול!!! בישול נהדר של רועי קהת בדקה ה-80 מגיע לעהאד עזאם שמשחרר טיל ומכניע את ניצן. 3-0 לק"ש!
בחילוף שלישי בשורות ק"ש. יוצא-רוצ'ט(23) ונכנס-מיימוני(26).
בדקה ה-84 נשלף צהוב לעבר מאור פסר ממכבי פ"ת.

[su_spacer size="0"]
סיום המשחק:  3-0 לק"ש!

לסיכום אני יכול להגיד שהיום ראינו קבוצת צמרת לכל דבר על המגרש. אם נמשיך ביכולת הזאת בהחלט נוכל להגיע רחוק. בשבוע הבא יש לנו עוד משחק בית מול הפועל חיפה נקווה לאותו מספר צופים לפחות, כי הקבוצה בהחלט מספקת חווית כדורגל מהנה ומרגשת.
בהצלחה!

כתבתו של זיו מעוז, מערכת האתר הרישמי.