סיקור המחזור השני: בית"ר י-ם – הפועל ק"ש

המחזור השני בליגת ווינר מביא לנו מפגש מעניין מאוד בין בית"ר י-ם לק"ש. לפני הכדורגל, החלטתי לספר מנקודת מבט אישית על השעתיים שלפני המשחק בקניון מלחה שצמוד לאצטדיון.
בין אלפי האוהדים צהובים שחורים אני עומד יחד עם אבא שלי, שני אוהדי ק"ש יחידים בקניון, וכל אוהד בית"ר שעבר על ידנו בקניון הסתכל עלינו בפליאה.
הייתי גאה להיות אוהד של ק"ש בתוך ים הצהובים, ניהלנו שיחות עם אוהדי בית"ר וגילינו שוב כמה אוהבים את הקבוצה שלנו.
אני קורא לעוד אוהדים להצטרף לחוויה ולבוא יותר למשחקי חוץ ולמשחקי הבית, לעשות רעש, להיות מלוכדים ולדחוף את הקבוצה, רק ככה נצליח.
ועכשיו, אחרי ניצחון קטן 1-0 על אשדוד במחזור הראשון, הקבוצה של איווניר רוצה לעשות צעד נוסף לעבר הצמרת, אבל בדרך מחכה משחק קשה מול בית"ר בטדי.
איווניר ממשיך באותו מערך ובאותו הרכב מהמחזור הראשון.
בית"ר אמנם ללא עומר אצילי שחתם לארבע שנים בגראנדה, אבל היא מקבלת את שחקן הרכש שלה יוהאן אודל שפתח בהרכב.

בדקה ה-44 אחרי מחצית בשליטה של בית"ר ונטולת מצבים מסוכנים הגיע שער של ק"ש.
התקפה קבוצתית נהדרת, אורן ביטון המגן מקבל כדור עומק נהדר מברוסו, המגן הצעיר שולח כדור רוחב חזק, טל בנש גולש לכדור ובטעות כובש לשערו שלו, שער עצמי של בית"ר קובע 1-0 לק"ש!

בדקה ה-47 עבאד רץ מהחצי עד לרחבת השש עשרה של קליימן וספק הוכשל מחוץ לרחבה, השופט מחליט שלא לשרוק עבירה ולהמשיך את המשחק. עהאד סופג קללות מאוהדי בית"ר מפתיחת המשחק.

בדקה ה-50 עבאד מכשיל את אודל ברחבה ובית"ר מקבלת פנדל, קלאודמיר בועט את הכדור למשקוף והחוצה, הריבאונד הגיע להייסטר שבעט טיל מ-30 מטרים למשקוף של ניצן, 2 בעיטות למשקוף תוך חצי דקה, ק"ש ניצלת בנס מספיגה.

בדקה 61 הייטור מכשיל מאחור את אבוחצירא ומונע ממנו 1 על 1 מול ניצן, הבלם סופג כרטיס אדום ישיר ומשאיר את ק"ש בעשרה שחקנים.

בדקה ה-71 אבוחצירא מקבל כדור עומק לתוך הרחבה, בועט חזק, אבל עצירה גדולה של ניצן מונעת שער מבית"ר.

בדקה ה-90 שמעון אבוחצירא משווה את התוצאה ל 1-1.

בדקה ה-92 בית"ר משלימה מהפך תוך 2 דקות, לידור כהן הוא כובש השער.

בדקה ה-94 ק"ש עושה את הבלתי יאומן ומשווה ל 2-2 בעשרה שחקנים. משחק מטורף בטדי!

משחק ענק בטדי. מהמשחק יצאתי עם תחושה של אכזבה מכיוון שבית"ר שיחקה יותר טוב שלטה במשחק ואנחנו הסתגרנו מאחור ולא הצלחנו להניע את הכדור ולשחק כדורגל, הסיבה השנייה היא שהיינו צריכים להחזיק שש דקות לניצחון גדול ובכל זאת ספגנו 2 שערים בשתי דקות. אבל אני גם יוצא מהמשחק עם תחושה טובה מכיוון שכל שחקן שעלה על המגרש נתן את כל כולו ונלחם למען הקבוצה וגם מכיוון שידענו להתגבר מהמהפך וכבשנו את השער השני.

אני מקווה שבמשחק הבא שיתקיים בעוד שבועיים(פגרת נבחרת) נשחק כדורגל יותר, ננצח ונמשיך במסע לעבר הצמרת, איפה שאנחנו צריכים להיות. שבוע טוב ובהצלחה!

מאת: זיו מעוז