ניקיטה טימפוייב

הנה התחילה העונה החדשה החלו הפרפרים בבטן ההתרגשות בעיצומה חוזרים הביתה למשחק בית ראשון וקשה נגד הפועל ת"א שואפים לניצחון ראשון העונה .
המחשבות מתחילות לרוץ בראש מה יהיה , איך יגמר, איך העונה תהיה ואיך נסיים אותה. האם תהיה הצלחה ? אולי נגיע לאירופה , אולי יהיה גביע ? ומי יודע אולי תהיה אליפות , הכל יכול לקרות ומי אנחנו שלא יודעים שתמיד אפשר להפתיע! הלחץ עולה ואיתו קצב פעימות הלב .אבל בשביל טנגו צריך שניים כדאי שנוכל להצליח חוץ מהשחקנים גם אנחנו הקהל צריכים לתת מעצמנו לבוא ולתת עידוד ותמיכה בקבוצה בכול מצב בטוב וברע באש ובמים רק עם אמונה.אותה אמונה שהייתה איתנו בגביע ובאליפות לעולם לא וויתרנו, ולעולם לא נוותר. ככה זה, זה בדם שלנו תחשוב על העתיד תשכח את העבר תסתכל קדימה אתה פה לא נשבר תנסה לחשוב בגדול.

לפעמים לדברים טובים לוקח טיפה זמן   זה לא אומר שהם לא יקרו. צריך רק להאמין !!עלייה לליגת על, האליפות גמר גביע המדינה מוקדמות ליגת האלופות תיקו נגד בילבאו בכמה שנים עשינו את זה ? יש קבוצות גדולות יותר שמחכות לזה… תזכירו לי כמה שנים ? תכניסו טוב לראש הכול אפשרי! הכול אפשר! רק להאמין!! אנחנו נבוא לתת את הכול להוציא את הגרון לתת כמה שאפשר! תמיכה של הקהל שלנו תביא להצלחה וניצחון !!שומעים את זה?? השקט לאט לאט נעלם האווירה מתחממת… אז ניפגש במגרש. הצטרפו אלינו!