עירוני איתוראן קריית שמונה סיכמה את המגן השמאלי הסרבי, מילוש ראדיווביץ' (27, 1.83 מ'), כמחליפו של אורן ביטון לעונה הבאה. ראדיווייביץ', שמסיים את חוזהו בתום העונה בראד בלגרד, פתח את העונה הנוכחית בראדניצקי ניש וירשום הערב את המשחק ה-26 שלו העונה (15 ברדניצקי, 10 כבר יש לו ברד בלגרד).

המגן היה תחת מעקב של קרית שמונה בשבועות האחרונים, והציג יכולת גבוהה בשילוב משחק ההגנה וההתקפה (בחודש האחרון רשם שלושה בישולים בליגה הסרבית). בעונות 2015-16 ו-2014-15 הוא שיחק בקבוצת ווז'דובאץ מהליגה הסרבית הבכירה. את הקריירה שלו הוא החל בסינדליץ' בלגרד.

המגן צפוי להגיע לארץ בסוף החודש הבא על מנת לערוך בדיקות רפואיות, בתום משחקי הליגה בסרביה ולחתום על החוזה.

מילוש ראדיווביץ' לאתר הרשמי: ""אני מצפה להגעה לישראל. שמעתי וקראתי רבות על המועדון, ועל האנשים החמים שמקיפים אותו ומובילים אותו להצלחות. אני מודע להישגים המרשימים של עירוני איתוראן קרית שמונה בשנים האחרונות, וזו תהיה זכות עבורי לשחק עבור הקבוצה ולהגיע איתה להצלחות בעונה הבאה".

אגב, ביום שלישי אחד מאוהדי קרית שמונה כבר בירך את ראדיווייביץ' בחשבון האינסטגרם וזכה לתגובה – תודה, בעברית.

ראדיווייביץ' הוא המגן השמאלי הסרבי השני בתולדות המועדון, אחרי דושאן מאטוביץ' שהיה שותף לזכייה ההיסטורית באליפות המדינה, בגביע הטוטו וההגעה לגמר גביע המדינה, ורשם קדנציה מוצלחת במועדון במשך שנתיים וחצי.

כתב: ירין שושן

newspaper templates - theme rewards